Türkiye’de Şerit LED Üretimi Başladı

15 Temmuz 2016


   

Uneco-Flex-Serit-LED-Uretimi

UNECO, şerit LED ihtiyaçlarını kendi üretimi olan FLEX serisi ile karşılayacak. Projelere özel şerit LED üretimi mümkün olacak.

Sektöre atıldığı günden itibaren istikrarlı şekilde büyüyen ve gelişen firma, uzak doğu üretimine kalitesi ile rakip olacak, daha istikrarlı ve verimli şerit LED üretimine başladığını duyurdu.

Üretimini Türkiye’deki fabrikasında yapan şirket, süreklilik ve projeye özel üretime önem veriyor. Ürün ailesini FLEX adı altında üreten UNECO, bilinen LED markaları Samsung, Osram ve Tesla ile üretim yapıyor.

İlk etapta 24V ürün ile 2700-6500 Kelvin arası, akım korumalı ürün ile kullanıcıların beğenisine sürülen ürün, 10 metrelik paketlerle satılıyor.

UNECO Pazarlama Sorumlusu Yasemin Gözübek, son dönemde piyasanın daha yeni ve farklı ürünlere ihtiyacının olduğunu ve talepler doğrultusunda ürün geliştirme ve denemelerin yapıldığını ve seri üretime geçildiğini, ilerleyen haftalarda piyasada benzeri olmayan yeni UNECO FLEX markalı ürünlerin üretimine geçileceğini belirtti. Ayrıca şirket müşterilere ve projelere özel ürün üretiminin şerit led içinde geçerli olacağını, bu konuda ilerlemek istediklerini açıkladı.

 

http://www.aydinlatma.gen.tr/turkiyede-serit-led-uretimi-basladi.html

« Haberlere geri dön